Personal

Arkitekter:

Mikael Liljefors (ägare)
E: mikael@millimeter.se
T: +46 (0) 8 505 555 02
M: +46 (0) 70 514 11 00

Maja-Li Joy Torekull
(Arkitekt)
E: majali@millimeter.se
T: +46 (0) 8 505 555 09
M: +46 (0) 70 514 24 25

Lotta Tapper
(Arkitekt & Certifierad Kontrollansvarig)
E: lotta.tapper@millimeter.se
T: +46 (0) 8 50 55 55 08

Ekonomi:
Jan Trotter
E: ekonomi@millimeter.se
T: +46 (0) 8 505 555 03

Inredningsarkitekter:

Peter Ågren (ägare)
E: peter@millimeter.se
T: +46 (0) 8 505 555 04
M: +46 (0) 70 633 35 10

David Nordgren
(Inredningsarkitekt)
E: david@millimeter.se
T: +46 (0) 8 505 555 12
M: +46 (0) 70 514 16 50

Lisa Hällfors
(Inredningsarkitekt)
E: lisa.hallfors@millimeter.se
T: +46 (0) 8 505 555 05
M: +46 (0) 70 514 10 31

Amelie Mogard
(Inredningsarkitekt)
E: amelie@millimeter.se
T: 46 (0) 8 50 55 55 07


Konsulter och samarbetspartners:

Stig Bengtsson – arkitekt
T: +46 (0) 8 505 555 75

Tomas Grip – arkitekt
T: +46 (0) 8 505 555 78

Franz Hardinger – inredningsarkitekt
M: +46 (0) 70 545 94 70